NELER YAPARIZ?

Hizmetler

Danışmanlık

Önce emek…
Markanızın amaçları doğrultusunda net hedefler belirliyoruz. İletişim temeli olan ikna ve pazarlama stratejilerini sunuyoruz ve markanızın hamlelerini belirleyerek rakiplerinizden her adımda önde olacağınızın garantisini sağlıyoruz.

Strateji ve Planlama

Her adımımızı önceden hesaplıyoruz.
Sınır tanımayan ve vazgeçmeyi bir seçenek olarak görmeyen marka planlama yöntemlerimizle markanıza tepeden tırnağa başarı aşılıyoruz.
Sıradan bir yol haritası yerine alternatif ve özgün stratejiler geliştiriyor, markanızın sektörel durumuna, rekabet ölçeğine, hedef kitle portföyüne uygun ezber bozan yaklaşımlar sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Yenilikleri takip eden, üst düzey beceri ve vizyona sahip ekibimizle, marka kimliğinizi en doğru şekilde yansıtan tasarımlara imza atıyoruz. Yaptığımız işin tanımını sanat disiplini çerçevesinde görüyor ve kreatif tasarımlar üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitaldeki yolculuğunuzda “sizi siz yapan” değerlerinize sahip çıkarak marka imajınızı zirveye taşıyoruz.
İnteraktif reklam çalışmalarının en büyük kaynağı olan sosyal medya için geniş araştırmalar sonucunda belirlediğimiz içerik planlamamızla potansiyel ve var olan hedef kitleye anında ulaşabiliyor, etkileşimli içerik ve özgün kampanyaları sunarak müşterilerinizle aranızdaki bağı kuvvetlendiriyoruz.

Web Tasarımı

Teknolojinin getirdiği tüm avantajların farkındayız. İletişimin kritik noktası olan
İlk izlenim kuralına önem vererek geliştirdiğimiz web uygulamalarımız ile en uygun yöntemlerle dijital dünyanın sınırlarını aşıyoruz.

Masaüstü Reklamcılık (Video Reklam)

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sitomo voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam remoson.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

01.

Markanız Doğuyor

Markanızı A’dan Z’ye gerekli olan tüm iletişim yöntemleriyle baştan yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Markanız için gerekli olanı değil “doğru” olanı uyguluyoruz. “Reklamın iyisi kötüsü olmaz” demiyor, işin gerektirdiği tüm sorumlulukları üstlenerek en iyisine ulaşıyoruz.

30%

02.

Markanız Gelişiyor

Günü değil, markanızın geleceğini kurtarıyoruz!
Markanızın içinde bulunduğu ve olasılık dahilindeki tüm değişkenleri analiz ediyoruz.
Doğru zamanlama, optimum bütçe, olası durumlara karşı alternatif plan şemaları, analitik takip, kelime stratejisi gibi konu başlıkları altında her perspektiften bakarak objektif stratejiler üretiyoruz.

70%

03.

Markanız Büyüyor

Ektiğimiz tohumların meyvesini almak için bütünleşik pazarlama planı içerisinde geleneksel ve yeni medya iletişim araçlarını doğru hamlelerle kullanıyoruz.
Markalaşma sürecinde iletişim ağımızı en etkin biçimde analiz ederek, hedef kitle sadakatini besleyecek; web sitesi bileşenleri, sosyal medya yönetimi, video ve basılı materyaller aracılığıyla “farklı” bir marka vadediyoruz.

100%

Felsefemiz

Nerede, nasıl başlarsan hayata önemli değil, hayallerin kadar büyürsün…

Sadece istediklerinizi yapan bir reklam ajansı arıyorsanız o biz değiliz. Biz siz sınırlarınızı aşarken, yolu birlikte keşfetmek için varız.

 
 
Kilk Medya Ailesiyle Yürüyen Markalar
gobitte_logo
burak_supermarket_logo
ailem_supermarket
edebiyat_seminerleri_logo
guldali_doner_logo
morpakampus_logo
karma_medikal
pinarbasi_kavurma_logo
kopernik_pizza_logo
guresstore_logo
ensar_supermarket_logo
mamas_kuche_logo
nuktedan_kahve_logo
venus_sigorta_logo
patman_logo
perker_demircelik_logo
servo_elektronik_logo
desa_deinstain_logo